O firmě

O firměOd roku 1995 poskytujeme klientům kvalitní poradenské služby ze souhrnu zájezdů renomovaných cestovních kanceláří, kdy Vám vždy nalezneme nejvýhodnější nabídku pro danou destinaci, termín a služby.

Pravidelně se účastníme služebních cest, abychom mohli poskytovat kvalifikované informace o požadované lokalitě, průběžně sledujeme úroveň jednotlivých hotelů a kvalitu jejich služeb, abychom je pravidelně pak zařazovali do TOP nabídek, které pro kllienta přinesou co nejvýhodnější poměr kvalita x cena.

V nabídce máme aktualizovené LAST MINUTE velkých CK (Čedok, Fischer, Alexandria, Eximtours..) i CK, které se specializují jen na konkrétní destinaci (VTT - Řecko, Kypr, Ludor - Itálie, CK Zemek a Vítkovice - Chorvatsko...).

Velkou pozornost věnujeme široké nabídce pobytů v tuzemsku a okolních státech (Slovensko, Rakousko, Maďarsko) nebo cyklistickým, turistickým, lázeňským a wellness programům. Vybereme Vám poznávací zájezdy letecky nebo autobusem do všech koutů světa, nebo třeba jen krátkodobé či jednodenní výjezdy do zajímavých míst okolních států nebo po ČR.

Na základě smluv s touroperátory vždy garantujeme ceny bez jakéhokoli navýšení.

Naší prioritou je poskytnout klientovi pravdivé informace, které se zakládají na vlastních poznatcích z návštěv jednotlivých destinací nebo vycházíme ze zkušeností a referencí našich klientů.

Motto - chceme mít pouze spokojené zákazníky, kteří se vracejí, ať již do naší provozovny nebo prostřednictvím internetu.